Ceník konverzních kitů

Přestavbové sady na E85

Další informace

Kalkulátor

Místo čárky používejte tečku !!!!
Cena E85 za litr:
Cena benzínu za litr:
Zvýšená spotřeba:%
Průměrná spotřeba (litry) na 100km:litrů
Ročně najedu:Km
Roční útrata za benzín:
Roční útrata za E85:
ROČNĚ UŠETŘÍTE:

Štítky

Přestavba na palivo Ethanol E85

Přestavbu na Ethanol E85 lze udělat pouze na vozidlech, které spalují benzín a mají nepřímé vstřikování. Při přestavbě automobilu na Ethanol E85 do auta namontujeme konverzní jednotku, která upravuje vstřik paliva do válce. Tím zabezpečuje bezproblémový provoz na ethanol E85. Při Jízdě na Ethanol E85 narůstá spotřeba o cca 18%, což bohatě kompenzuje rozdíl ceny E85 a benzínu. Úsporu si můžete spočítat v našem kalkulátoru úspory s palivem E85.
Nyní nabízíme 3 druhy přestavbových sad a to plně automatickou jednotku ELOTEC EC-85, která je vyráběna v Německu a jako první v ČR má povolení Ministerstav dopravy ČR pro hromadnou přestavbu vozidel. Jednotka prošla náročnými testy společnosti DEKRA.
Vlastní čidlo paliva určuje přesné množství poměru Ethanol/benzín. Čidlo teploty a snímač otáček, zaručí lepší studený start a nízkou spotřebu paliva.
Jednotka se zapisuje do technického průkazu, v budoucnu se tak můžete vyhnout problémům na STK. Největší výhodou je bezesporu to, že u této jednotky prakticky nepocítíte rozdíl mezi jízdou na ethanol E85 a na benzín. Montáž je možná u nás, nebo pouze v autorizovaném servisu.

Druhá jednotka FLEXCAR Professional je taktéž schválená Ministerstav dopravy ČR pro hromadnou přestavbu vozidel na ethanol E85, prošla náročnými testy společnosti DEKRA a lze ji zapsat do TP. Čidlo paliva je zde nahrazeno automatickou softwarovou detekcí. Jednotka je vyráběna v Německu.

Třetí jednotka FLEXCAR je nejlevnější, umožňuje manuální dolaďění, ale vyžaduje plně funkční lambda regulaci automobilu, pomocí které se ovlivňuje vstřik podle bohatosti směsi. Výhodou jednotky je možnost instalace svépomocí. Instalaci zvládne i zručný kutil. Více se mmůžete o této jednotce dozvědět zde.

Všechny nabízené jednotky pro přestavbu vozidla na E85 si můžete přehledně srovnat v našem srovnání například pro 4 válcové motory.

Pokud si nejste jistí vhodností vašeho vozu pro přestavbu, kontaktujte technickou podporu podpora@flexcar.cz